MELIOR-M

Meist

Ettevõttest

OÜ Melior-M on 1992. aastal loodud erakapitalil põhinev ettevõtte. Algselt peamiselt metsa- ja väiksemate maaparandustöödega tegelev firma on tänaseks kanda kinnitanud peamiselt kahes valdkonnas: põllumajandusteenused ja kaevetööd. Juba ettevõtte nimigi tuleneb sõnast “melioratsioon” – maaparandus, mille eesmärk üldiselt ongi maapinna viljelemiskõlblikuks muutmine.

Sümbioos kahe valdkonna vahel tähendab võimalust kasutada erinevat tehnikat parima tulemuse saavutamiseks. Just parim tulemus on see, mille poole püüdleme. Investeeringud ning energia on suunatud selleks, et olla väga head asjas, mida teeme.

Kollektiiv, kelle suuruseks on kujunenud püsivalt 30 inimest, koosneb erinevate alade professionaalidest ning seetõttu on võimalus pakkuda väga laias spektris teenuseid. Siiski kehtib põhimõte, et ühele suurepärasele töömehele leitakse alati rakendust.

Täna on meie jaoks peamised prioriteedid olla turul eesrinnas põldude lupjamisega ja erinevate freesimistöödega. Kaevetööde osas soovime hoida head kvaliteeti ka edaspidi, mis tagaks klientide ja meie rahulolu. Tähtis on ka arendada oskust teha järjest paremat tööd põldudel, mida peamiselt enda asukohas harime ja hooldame. Kindlasti pole meie eesmärk olla ettevõtete seas liblikas üheks päevaks, vaid tugev partner ka tulevikus.

Vabad töökohad

Hetkel on positsioonid täidetud.

Meie teenused

link

TEENUSED

Pinnased / karjäär

link

TEENUSED

Kaevetööd

link

TEENUSED

Põllumajandusteenused

link

TEENUSED

Pinnase freesimine

Kontakt

TELEFON

50 53 470

ASUKOHT

Ringtee 11, Rannu, Tartumaa, 61120